Biuro Geodezyjne – Wojciech Tutka, Piotr Wróbel

 

  Biuro Geodezyjne – Wojciech Tutka, Piotr Wróbel, posiada swoje placówki w Biłgoraju oraz Woli Małej. Firma realizuje wszelkie prace geodezyjne na terenie powiatu biłgorajskiego. Szeroki wachlarz proponowanych usług, a także kompleksowość w działaniu, powodują, że Geodezja - Wojciech Tutka, Piotr Wróbel, posiada stabilną pozycję na lokalnym rynku w branży geodezyjnej. A co za tym idzie, cieszy się współpracą i dobrą opinią wśród wielu wiodących instytucji, firm, a także klientów indywidualnych.

 

Praca, usługi i wsparcie na każdym etapie inwestycji

  Budowa wymarzonego domu, podział nieruchomości, a także wszelkie prace ziemne związane z prowadzeniem sieci (wodociągi, kanalizacja, energetyka, telekomunikacja, gazociągi i ciepłociągi), wymagają uprzednio wykonania mapy do celów projektowych. Następnie wytyczenia w terenie oraz inwentaryzacji powykonawczej wykonanej przez Biuro Geodezyjne. Mając więc na uwadze ogrom prac i wkład finansowy, jaki z sobą niosą wymienione inwestycję, warto w trakcie realizacji, korzystać z usług profesjonalnego zespołu, który do powierzonych zadań podchodzi zawsze w sposób rzetelny i profesjonalny.

 

Wiedza, nowoczesny sprzęt i precyzja w działaniu

   Rozwój technologiczny, nowoczesna wiedza i rozwiązania pomiarowe wykorzystywane przez Firmę, pozwalają, by geodeta wykonywał swoją pracę w sposób niezwykle skrupulatny, wiarygodny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. W pomiarach terenowych istotna jest bowiem klasyczna metodologia, a także umiejętności związane z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń mierniczych i wielofunkcyjnych systemów precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego GPS (w oparciu o GNSS).

 Posiadane kwalifikacje i doświadczenie w branży geodezyjnej, zarówno w aspekcie praktycznym, jak również administracyjnym, warunkują wysoką jakość usług świadczonych przez Biuro geodezyjne – Wojciech Tutka, Piotr Wróbel. Mając na uwadze dobro klienta, jako najwyższą wartość, wszelkie prace prowadzone są w sposób indywidualny i przemyślany. Bez względu na kształt i etap prowadzonych robót (tyczenia budynków, sieci i przyłączy; wykonanie pomiarów geodezyjnych, inwentaryzacji powykonawczych budynków, sieci oraz obiektów budowlanych; sporządzanie map do celów projektowych i prawnych) Firma dba o ostateczną satysfakcję i zadowolenie zleceniodawców. Wszystko to - w połączeniu z osobistymi aspiracjami geodetów oraz faktem, że geodezja i kartografia jest pasją całego zespołu profesjonalistów, stanowi gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług. Do współpracy zapraszani są klienci instytucjonalni, jak również osoby indywidualne. Warto pamiętać, że zakres działań (dokładna informacja w zakładce usługi), z których możecie Państwo korzystać, jest bardzo szeroki i elastyczny względem zgłaszanych potrzeb.

 Biuro geodezyjne – Wojciech Tutka, Piotr Wróbel prowadzi profesjonalne doradztwo, prace geodezyjne w terenie, a także usługi miernicze, nad którymi należy czuwać od momentu wytyczenia działki aż do zakończenia budowy. Kompleksowa obsługa, terminowość pracy, a także profesjonalizm przeprowadzanych pomiarów i tworzonych map, to istotne atuty działalności prowadzonej przez Wojciecha Tutkę i Piotr Wróbla.

Facebook
Facebook
Twitter
YOUTUBE
Pinterest
LinkedIn
Instagram