Lokalizacja: 23-400 Biłgoraj, Ul. Północna 17
+48513866193

Interaktywny pokaz zdjęć Biura Geodezyjnego W. Tutka, P. Wróbel

Biłgoraj, Geodeta- W. Tutka, P. Wróbel

Interaktywny pokaz zdjęć Biura Geodezyjnego W. Tutka, P. Wróbel

Zakres prac geodezyjnych firmy Biuro Geodezyjne Biłgoraj

 

Geodezja jest nauką pozwalającą określić kształt i wielkość Ziemi. Umożliwia geometryczne odwzorowanie jej powierzchni oraz określa położenie punktów względem siebie. Wynikiem prac oraz pomiarów terenowych wykonanych przez nasze Biuro Geodezyjne są zróżnicowane opracowania graficzne, w tym mapy i profile.

 

Zakres prac geodezyjnych

 

Do obowiązków geodety, zaliczyć można szeroko pojęte planowanie oraz wykonywanie pomiarów gruntów. Zakres naszych prac obejmuje zarówno małe, jak i wielkoobszarowe grunty oraz wykonywanie pomiarów do uzupełnienia danych w ewidencji gruntów. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji oraz wykonujemy szczegółowe pomiary wysokościowe i sytuacyjne. Wymienione prace geodezyjne wykonywane są z dbałością o szczegóły oraz pełną precyzję wykonania.

 

Opracowywanie dokumentacji geodezyjnej

 

Zadania geodezji nie kończą się na wymienionych wyżej zagadnieniach pomiarowych. Jako profesjonalne Biuro Geodezyjne zajmujemy się również opracowywaniem szczegółowych dokumentacji geodezyjnych o charakterze prawnym w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Wśród najczęściej wykonywanych przez nas zadań wyróżniamy:

- wznowienie punktów granicznych,

- wyznaczenie punktów granicznych,

- podział nieruchomości,

- mapy do celów prawnych.

Wszystkie te czynności prawne wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby posiadające uprawnienia geodezyjne oraz wiedzę z zakresu prawa cywilnego, rzeczowego oraz administracyjnego.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym precyzujemy zadania oraz obszary działań firmy.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial